Kadra ☺

DRUŻYNOWA 
DH. ALICJA OLSZEWSKA
Studentka ratownictwa medycznego. Swoją przygodę z harcerstwem zaczęła w 2014 roku, dzięki dh. Gabrysi, która dała jej możliwość zrealizowania marzenia z dzieciństwa i przyjęła jako przyboczną do gromady zuchowej. Zapalony fotograf. Miłośniczka książek i seriali.
Staż pracy z zuchami: 2 lata + 2 wyjazdy
Ukończone kursy: wędrowniczy kurs pierwszej pomocy, kurs przewodnikowski
Kontakt: alicja.olszewska1e@gmail.com


PRZYBOCZNA
DH. ANIA JANISZEWSKA
Licealistka, która w harcerstwie jest od zawsze - najpierw jako zuch - teraz przyboczna w gromadzie zuchowej. Trenuje aikido, a swoja przyszłość wiąże z przedmiotami ścisłymi. Po liceum widzi się na studiach medycznych. Uwielbia oglądać filmy i seriale, potrafi przeznaczyć na to zajęcie cały dzień (chyba, że nauka wejdzie jej w drogę)!
Staż pracy z zuchami: 2,5 roku + 3 wyjazdy
Ukończone kursy: kurs przybocznych zuchowych, wędrowniczy kurs pierwszej pomocyPRZYBOCZNY 
PWD. PRZEMEK CZARKOWSKI
Student 3 roku matematyki na UKSW. W harcerstwie jest odkąd pamięta - najpierw jako zuch w 220 i 186 WGZ, później harcerz w 186 WDH "Bastion", teraz instruktor z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zuchami. Zanim trafił do naszej gromady, przez ponad 6 lat był drużynowym 134 WGZ "Słoneczne Bractwo". Poza harcerstwem i studiami chętnie słucha audiobooków, spaceruje i ogląda filmy. 
Staż pracy z zuchami: 6,5 roku + 7 wyjazdów
Ukończone kursy: Kurs drużynowych zuchowych 


PRZYBOCZNY
DH. JACEK EMCHE
Licealista. W harcerstwie od 7 lat. Najpierw w SH, potem w ZHP. W naszej gromadzie działa od niecałego roku jako przyboczny. Wcześniej pracował już z dziećmi zarówno w SH, jak i w innych gromadach ZHP. W wolnym czasie zajmuje się modelarstwem, militariami i historią II wojny światowej.
Staż pracy z zuchami: 4 lata + 4 wyjazdy
Ukończone kursy: Kurs przybocznych zuchowych

PRZYBOCZNA
DH. MARTA RAMSZA
Gimnazjalistka, harcerka z 186 WDH "Semper Fidelis". Zawsze pałała smpatią do dzieci, w zeszłym roku postanowiła zacząć próbować swoich sił jako kadra zuchowa - tak stała się częścią naszej gromady. Miłośniczka książek, filmów i śpiewania. Początkujący fotograf. Tak samo jak większość harcerzy uwielbia jedzenie, a nawet zdarza jej się piec ciasta. 
Straż pracy z zuchami: 1 rok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz