wtorek, 17 listopada 2015

Koniec szkolenia strażackiego!

Dzisiejsza zbiórka była ostatnią zbiórką z cyklu strażackiego. W czasie naszego dzisiejszego spotkania wykorzystaliśmy wszystkie umiejętności nabyte podczas poprzednich zbiórek podczas gry po kole. Każda druhna i druh mieli dla nas zadania sprawdzające nasze strażackie umiejętności. Musieliśmy m. in. pokazać jak się stoi na baczność, opowiedzieć o pracy strażaków, rozpoznać znaki przeciwpożarowe i podać numery alarmowe, którymi można wezwać straż pożarną.

Kiedy wróciliśmy z gry okazało się, że dh. Gabrysia znalazła kopertę, a w niej list od Strażaka Adama, fragment mapy, który nam obiecał oraz sprawności! Każdy zuch dostał swoją sprawność, a mapa powędrowała w bezpieczne miejsce. :)

UWAGA! 
Już w niedzielę (22.11.2015r.) odbędzie się Rajd Czarnego Kota! Księżna Anna Danuta Mazowiecka prosi nas o pojawienie się na Rynku Starego Miasta i pomoc w odnalezieniu jej ukochanego kota. Zbiórka o godz. 10:30 pod SP 32. Przewidywany powrót w okolicach godz. 15:15 - 15:30. Rodziców prosimy o zgłaszanie, chętnych do zabawy w tym dniu, zuchów do dh. Gabrysi, na adres mailowy: gabriela.rajecka@gmail.com lub sms-owo na numer 519-679-186. Prosimy również o odpowiednie ubranie dzieci na grę i zaopatrzenie w kanapki, ciepłą herbatę i kartę miejską lub dwa bilety ulgowe 20 minutowe. 

Z zuchowym pozdrowieniem, 
Czuj! 
dh. Alicja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz