niedziela, 12 marca 2017

Wycieczka do Muzeum Kolejnictwa. :)


4 marca 2017 roku "Łaziki" wybrały się do Muzeum Kolejnictwa w Warszawie. Wycieczka była podsumowaniem cyklu sprawnościowego "Kolejarz", który robiliśmy w ciągu ostatnich zbiórek. :) Pod szkołą spotkaliśmy się o 13:15, wyruszyliśmy jednak znacznie później, bo trzeba było zaczekać jeszcze na spóźnialskich. ;) Na wycieczce pojawiła się dh. Gabrysia, którą dzieci z przyjemnością powitały i wyściskały. :)

Chwilę po 14 byliśmy na miejscu. Na początku zwiedziliśmy sale ze stałą ekspozycją, zajrzeliśmy też do czekoladowej makiety kolejowej. Była nam bardzo przykro, kiedy dowiedzieliśmy się, że nie można jej zjeść. :c
Następnie udaliśmy się na zewnątrz, gdzie zwiedziliśmy wszystkie możliwe pociągi, wchodząc gdzie tylko się dało. Ku naszemu rozczarowaniu niektóre z pociągów otwarte są dopiero w lecie, więc nie mieliśmy okazji ich zwiedzić, ale nie omieszkaliśmy zajrzeć do wnętrz pociągów przez okna. :)

Zajrzeliśmy również do sklepu Muzeum, gdzie każdy miał okazję zakupić sobie pamiątkę. :)Na koniec wizyty w Muzeum musieliśmy zrobić sobie wspólne zdjęcie!


Po wizycie w Muzeum udaliśmy się na małą niespodziankę - na gofry do Waffle Bar. Na szczęście restauracja oferuje gofry we wszystkich wariantach, więc każdy miał co jeść. :) Aczkolwiek chyba zuchy, które dostały gofry bez mleka i jajek były nieszczególnie zadowolone z ich smaku... :)

Bardzo dziękuję wszystkim zuchom i kadrze za obecność! Świetnie się z Wami bawiłam! :)

Czuj!
Dh. Alicja.

P.S. W linku poniżej można obejrzeć wszystkie zdjęcia z wycieczki: https://drive.google.com/drive/folders/0Bz9RVmVYK1XZbHk3OF9OM192TWs?usp=sharing

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz