wtorek, 6 października 2015

Znaczek i Prawo Zucha

Tuż po rozpaleniu kominka, przez Jagnę, ustawiliśmy się w dwuszeregu, by Dh. Gabrysia mogła odczytać rozkaz, w którym mianowaliśmy szóstkowych czyli osoby odpowiedzialne za daną szóstkę oraz wręczyliśmy Dh. Alicji zielony sznur przybocznego. Następnie w swoich szóstkach zuchy miały za zadanie dogonić i złapać kadrę, która miała dla nich tajemnicze koperty. Gdy już wszyscy byli zmęczeni, a w rękach mieli koperty, mogliśmy je w końcu otworzyć. Były w nich porozcinane kawałki obrazka, które trzeba było ułożyć tak, by powstał Znaczek Zucha.

Potem w naszych grupach przedstawialiśmy scenki związane z Prawem Zucha. Wszyscy kreatywnie poradzili sobie z tym zadaniem i nawet nie zauważyliśmy, że nasza zbiórka powoli dobiega końca.
Ostatnim rzeczą do zrobienia było narysowanie, jak według nas powinien wyglądać nauczyciel. Na koniec Dh. Gabrysia przyznała szóstkom punkty, za zachowanie na zbiórce w postaci szklanych kulek wrzucanych do słoików. 
Kolejna zbiórka już 13 października od 16:00 do18:00. Zapraszamy i przypominamy o podpisywaniu i zostawianiu na świetlicy zgód na odbieranie dzieci przez przedstawicieli drużyny. Wzór zgody znajdą Państwo w zakładce Dla rodziców oraz w koszulce pod tablicą ogłoszeń przy wyjściu ze szkoły.Z zuchowym pozdrowieniem,
Czuj!
dh. Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz